Каде се наоѓаме
Deweisen Building,Nanshan District,Shenzhen,China
info@feellife.com
ни е-мејл
 • Arab Health 2019, Feellife Mesh Nebulizer, Feellife Health
 • Medical Fair India 2019, Feellife Health, feellife mesh nebulizer
 • FEELLiFE преносни мрежа инхалатор, со компактен и пренослив дизајн форма, заменливи чаша лекови, парична казна и униформа честички, можат да навлезат длабоко во белите дробови за да се постигне подобар третман. Идеални за употреба дома и патување, лесен за употреба. Ефективен третман за респираторни болести како астма и COPD
 • FEELLiFE преносни мрежа инхалатор, со компактен и пренослив дизајн форма, заменливи чаша лекови, парична казна и униформа честички, можат да навлезат длабоко во белите дробови за да се постигне подобар третман. Идеални за употреба дома и патување, лесен за употреба. Ефективен третман за респираторни болести како астма и COPD
 • FEELLiFE преносни мрежа инхалатор, со компактен и пренослив дизајн форма, заменливи чаша лекови, парична казна и униформа честички, можат да навлезат длабоко во белите дробови за да се постигне подобар третман. Идеални за употреба дома и патување, лесен за употреба. Ефективен третман за респираторни болести како астма и COPD
 • FEELLiFE преносни мрежа инхалатор, со компактен и пренослив дизајн форма, заменливи чаша лекови, парична казна и униформа честички, можат да навлезат длабоко во белите дробови за да се постигне подобар третман. Идеални за употреба дома и патување, лесен за употреба. Ефективен третман за респираторни болести како астма и COPD
 • FEELLiFE преносни мрежа инхалатор, со компактен и пренослив дизајн форма, заменливи чаша лекови, парична казна и униформа честички, можат да навлезат длабоко во белите дробови за да се постигне подобар третман. Идеални за употреба дома и патување, лесен за употреба. Ефективен третман за респираторни болести како астма и COPD

за нас

FEELLiFE МЕДИЦИНСКИ INC е меѓународна компанија специјализирана за истражување, развој, производство и продажба на преносни небулизери мрежа. Нашата визија е да им обезбеди на 3 начин на дозирање за човечките суштества . FEELLiFE го совлада core технологијата на инхалатор две титаниум еден чип. Имаме стекнато повеќе од 10 патенти во светот, донесе ISO 13485 и CFDs сертификати. И ние секогаш однесување производство строго во целосна согласност со стандардите на CE и ФДУ. Нашите производи се продаваат добро во повеќе од 50 земји и FEELLiFE се гласа како најсигурни снабдувач на решетката инхалатор.

Повеќе детали

нашите предности

 • искуство R & D
 • Mesh инхалатор серија
 • меѓународни патенти
 • капацитет на производство

видео шоу

подготвени да нарачате мрежа небулизери Дали сте?

FEELLiFE ветува високо квалитетни производи со внимателен услуга по продажбата.
купување сега

Air Pro Series

топла Продажба

преглед

среќна клиенти

Направени од страна на повеќе од 4000 клиенти ни веруваат должи на нивната одлична искуство на клиентите.
Придружете ни се сега
 • Години R & D искуство

  9+

  Години R & D искуство

 • парчиња / ден

  100000+

  парчиња / ден

 • Серија за опции

  20+

  Серија за опции

 • клиенти земји

  50+

  клиенти земји

Неодамнешни совети и вести

види повеќе место +
New mechanism to ‘activate’ the immune system against cancer
Сподели пост ( 12) Омилени ( 12) Коментари ( 12)

New mechanism to ‘activate’

Jan-17-2019 by gd-admin

A new mechanism for activating the immune system against cancer cells allows immune cells to det...
Lung neuropeptide exacerbates lethal influenza virus infection
Сподели пост ( 12) Омилени ( 12) Коментари ( 12)

Lung neuropeptide exacerbates lethal inf

Jan-14-2019 by gd-admin

Severe influenza virus infection is characterized by a strong inflammatory response and profuse ...
Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме