Контакт - Шенжен Feellife Медицински Inc
Каде се наоѓаме
Deweisen Building,Nanshan District,Shenzhen,China
info@feellife.com
ни е-мејл

Контактирајте не

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Headquater адреса:

2-ри кат, Dashizhineng зграда, високо-технолошки индустриски парк, Nanshan округ, Шенжен Сити, Кина

ТЕЛ: 86-755-66867080-8065

Факс: 86-755-86146992

Фабрика адреса:

Huangtian, Yangbei индустриска зона, Xixiang Стрит, Bao'anDistrict, Шенжен, Кина.

Тел: + 86-755-2949-5300

Факс: + 86-755-8618-6236

 

Гуангжу адреса:

1409-1410 соба, 14 кат, Вили Плаза, Linhexilu NO.167, Guangzhou Сити, провинција Гуангдонг, Кина.

Тел: + 86-20-3730-7005

Фабрика адреса:

202 Северна Калифорнија Ave, Град индустрија CA 91.744 САД

Тел: + 1-626-3307500

Не двоумете се да не контактирате доколку имате било какви прашања

FEELLiFE Шенжен штаб Шенжен база на адреса: Даши разузнавање замок

Седиште Шенжен база на адреса: 2 кат, Dashizhineng зграда, високо-технолошки индустриски парк, Nanshan округ, Шенжен Сити, Кина

ТЕЛ: 86-755-66867080-8065

Факс: 86-755-86146992

Е-пошта: info@feellife.com

Пратете ни порака

Ве молиме внесете го вашето име.
Ве молиме внесете порака.
Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце