Vendndodhja jonë
Deweisen Building,Nanshan District,Shenzhen,China
info@feellife.com
Na dërgoni me email
 • Korean medical exhibition, Feellife Health, feellife mesh nebulizer
 • Naidex 2019, Feellife Health, feellife mesh nebulizer
 • Medical Fair India 2019, Feellife Health, feellife mesh nebulizer
 • FEELLiFE rrjetë Nebulizer portative, me dizajn kompakt dhe i lëvizshëm formë, kupa zë vendin mjekim, grimcave gjobë dhe uniforme, mund të depërtojnë në mushkëri të thellë për të arritur trajtim më të mirë. Ideal për përdorim në shtëpi dhe të udhëtimit, lehtë për t'u përdorur. trajtim efektiv për sëmundjet respiratore si astma dhe COPD
 • FEELLiFE rrjetë Nebulizer portative, me dizajn kompakt dhe i lëvizshëm formë, kupa zë vendin mjekim, grimcave gjobë dhe uniforme, mund të depërtojnë në mushkëri të thellë për të arritur trajtim më të mirë. Ideal për përdorim në shtëpi dhe të udhëtimit, lehtë për t'u përdorur. trajtim efektiv për sëmundjet respiratore si astma dhe COPD
 • FEELLiFE rrjetë Nebulizer portative, me dizajn kompakt dhe i lëvizshëm formë, kupa zë vendin mjekim, grimcave gjobë dhe uniforme, mund të depërtojnë në mushkëri të thellë për të arritur trajtim më të mirë. Ideal për përdorim në shtëpi dhe të udhëtimit, lehtë për t'u përdorur. trajtim efektiv për sëmundjet respiratore si astma dhe COPD
 • FEELLiFE rrjetë Nebulizer portative, me dizajn kompakt dhe i lëvizshëm formë, kupa zë vendin mjekim, grimcave gjobë dhe uniforme, mund të depërtojnë në mushkëri të thellë për të arritur trajtim më të mirë. Ideal për përdorim në shtëpi dhe të udhëtimit, lehtë për t'u përdorur. trajtim efektiv për sëmundjet respiratore si astma dhe COPD
 • FEELLiFE rrjetë Nebulizer portative, me dizajn kompakt dhe i lëvizshëm formë, kupa zë vendin mjekim, grimcave gjobë dhe uniforme, mund të depërtojnë në mushkëri të thellë për të arritur trajtim më të mirë. Ideal për përdorim në shtëpi dhe të udhëtimit, lehtë për t'u përdorur. trajtim efektiv për sëmundjet respiratore si astma dhe COPD

Rreth nesh

Feellife Health Inc is an international enterprise specializing in researching, developing, manufacturing and marketing of portable mesh nebulizers. Our vision is to provide the 3rd way of dosing for human beings. FEELLiFE ka zotëruar teknologji thelbësore e Nebulizer dy titan një çip. Ne kemi fituar më shumë se 10 patenta në të gjithë botën, kaloi ISO 13485 dhe CFDs certifikata. Dhe ne gjithmonë të kryer prodhimit në mënyrë rigoroze në përputhje të plotë me standardet e CE dhe FDA. Produktet tona janë shitur mirë në më shumë se 50 vende dhe FEELLiFE votohet si furnizuesi më i besueshëm i rrjetë Nebulizer.

Më shumë detaje

Avantazhet tona

 • R & D përvojë
 • Mesh seri nebulizer
 • patentat ndërkombëtare
 • Kapaciteti i prodhimit

VIDEO SHOW

 • A jeni gati për të porositur Nebulizers rrjetë?

  FEELLiFE ju premton produkte të cilësisë së lartë me shërbimin e zhytur në mendime të konsumatorëve.
  blerë tani

  Air Pro Series

  Shitje Hot

  Future Products

  rishikim

  konsumatorët e kënaqur

  Mundësuar nga më shumë se 4000 klientëve të na beson për shkak të përvojës së tyre të shkëlqyer të konsumatorëve.
  Bashkohu me ne tani
  • Vjeç R & D Experience

   9+

   Vjeç R & D Experience

  • copë / ditë

   100000+

   copë / ditë

  • Seria për opsionet

   20+

   Seria për opsionet

  • konsumatorët e vendeve

   50+

   konsumatorët e vendeve

  Recents Tips & News

  të parë më pas +
  Feellife in KIMES 2019
  Share Post ( 12) e preferuar ( 12) Komente ( 12)

  Feellife in KIMES 2019

  Mar-19-2019 by gd-admin

  Congratulations to KIMES 2019 on a successful run from March 14-17! KIMES 2019, the Korea Interna...
  Academic performance of urban children with asthma worse than peers without asthma
  Share Post ( 12) e preferuar ( 12) Komente ( 12)

  Academic performance of urban children w

  Mar-12-2019 by gd-admin

  Living in an urban area can negatively affect asthma outcomes — particularly for children....
  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree